Usługi pogrzebowe Ząbkowice Śląskie
57-200 Ząbkowice Śląskie
Rynek 25
Pogotowie pogrzebowe 24/7
Close
Rynek 25 57-200 Ząbkowice Śląskie
602 185 982 kontakt@pogrzebyzabkowice.pl
Zakład pogrzebowy w Ząbkowicach Śląskich

Zakład Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie

Zakład Pogrzebowy Tomasz Wróbel i Syn w Ząbkowicach Śląskich istnieje na rynku od wielu lat, dzięki czemu jego pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie oraz wiedzę, potrzebne przy przeprowadzaniu uroczystości pogrzebowych. Świadczymy usługi wysokiej jakości, które doceniają nasi klienci. Śmierć bliskiej osoby to czas niezwykle trudny dla rodziny i najbliższych, dlatego staramy się, jak najwięcej obowiązków brać na siebie, by odciążyć Państwa w tych ciężkich chwilach.
Doświadczenie i wiedza
Zakład Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie zatrudnia zespół doświadczonych i profesjonalnych pracowników, którzy z wyczuciem oraz poszanowaniem dla emocji bliskich zmarłego, pomogą zarówno w zakresie formalnym, jak i w organizacji uroczystości pogrzebowych. Naszym celem jest zapewnienie zmarłemu godnego i zgodnego z tradycjami pochówku. Mając na uwadze, że smutna wiadomość dotycząca śmierci bliskiej osoby może zaskoczyć Państwa o każdej porze dnia i nocy, nasz telefon jest aktywny 24 godziny na dobę.

Załatwimy za Państwa wszelkie formalności

Jeżeli są Państwo w posiadaniu aktu zgonu, wystarczy wykonać do nas telefon, aby nasi pracownicy zjawili się pod wskazanym adresem w celu odebrania ciała osoby zmarłej. Zakład Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie poinstruuje Państwa, jakie dokumenty są niezbędne do organizacji uroczystości pogrzebowych oraz uzyskania zasiłku pogrzebowego. Współpracujemy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędem Stanu Cywilnego, by w tych trudnych chwilach zdjąć z Państwa maksymalnie cały ciężar prac związanych z organizacją uroczystości pogrzebowych. Nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie i wiedzę, które są gwarantem Państwa spokoju o profesjonalny przebieg wszelkich procedur.

Zakład Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie - Pogrzeb Ząbkowice Śląskie

Natychmiastowa pomoc

Godziny otwarcia

Pon-Pią: 8:00 – 18:00

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!