Usługi pogrzebowe Ząbkowice Śląskie
57-200 Ząbkowice Śląskie
Rynek 25
Pogotowie pogrzebowe 24/7
Close
Rynek 25 57-200 Ząbkowice Śląskie
602 185 982 kontakt@pogrzebyzabkowice.pl
Dom pogrzebowy Wróbel dokonuje kremacji zwłok

Kremacje Ząbkowice Śląskie

Nasz Zakład Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie zajmuje się organizacją, zarówno tradycyjnych pochówków, jak i kremacją ciał. Jest to coraz bardziej popularna alternatywa standardowego pogrzebu. Zajmujemy się transportem ciał do krematorium oraz odbiorem urn z prochami. Wystawiamy również certyfikat kremacji, który jest dokumentem koniecznym do finalizacji wszelkich formalności pogrzebowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu tej formy pochówku, dzięki czemu możemy zawsze służyć Państwu profesjonalną obsługą i doradztwem w tym zakresie.

Organizacja uroczystości pogrzebowych

Dom Pogrzebowy Wróbel posiada w swojej ofercie szereg akcesoriów niezbędnych w przypadku kremacji ciała. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w doborze odpowiednich produktów. Do utensyliów pogrzebowych, niezbędnych w tej formie pochówku, należy trumna kremacyjna, urna oraz ubranie dla Osoby Zmarłej lub całun. Udostępniamy Państwu katalog oferowanych przez nas wyrobów, aby w spokoju mogli Państwo dokonać optymalnego wyboru.

Proces kremacyjny

Przeprowadzana przez Zakład Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie kremacja ciała Osoby Zmarłej, przebiega z zachowaniem najwyższych standardów norm etycznych oraz prawnych. Dysponujemy najnowszym technicznie piecem kremacyjnym. Spopielenie zwłok przebiega w temperaturze 800- 1200°C, trwa około 2-3 godzin i jest procesem wykonywanym całkowicie bez emisji zapachu, czy dymu. Po zakończeniu kremacji, prochy osoby zmarłej zostają umieszczone w wybranej przez Państwa urnie, która jest hermetycznie zamykana a następnie pochowana podczas ceremonii pogrzebowej.
Kremacje Strzelin

Krematorium Ząbkowice Śląskie

Kremacje Ząbkowice Śląskie i pochówek może być poprzedzony pożegnaniem ze zmarłym w kaplicy naszego zakładu pogrzebowego.

Natychmiastowa pomoc

Godziny otwarcia

Pon-Pią: 9:00 – 16:00

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!