Usługi pogrzebowe Ząbkowice Śląskie
57-200 Ząbkowice Śląskie
Rynek 25
Pogotowie pogrzebowe 24/7
Close
Rynek 25 57-200 Ząbkowice Śląskie
602 185 982 kontakt@pogrzebyzabkowice.pl
Pogrzeb w Ząbkowicach Śląskich

Pogrzeb Ząbkowice Śląskie

W życiu każdego człowieka przychodzi czasem przykra okoliczność, gdy konieczna jest aranżacja czynności takiej, jak pogrzeb Ząbkowice Śląskie. Dom Pogrzebowy Wróbel Tomasz Wróbel i Syn posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji czynności związanych z pochówkiem. Śmierć osoby bliskiej następuje w najmniej oczekiwanych momentach. Jeżeli posiadają Państwo akt zgonu, wystarczy skontaktować się z naszym pogotowiem pogrzebowym, czynnym 24 godziny na dobę. Zorganizujemy transport ciała osoby zmarłej specjalnie przystosowanymi do tego samochodami, które spełniają wszelkie wymogi Sanepidu. Zajmujemy się również formalnościami związanymi z pogrzebem. Nasi pracownicy w sposób kulturalny i profesjonalny pomogą przebrnąć Państwu przez wszystkie formalne zawiłości, aby sprawnie zorganizować pogrzeb. Specjalizujemy się, zarówno w pochówkach tradycyjnych, jak i kremacji ciał.

Pogrzeb Ząbkowice Śląskie i jego przygotowanie

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z działaniami takimi jak pochówek. Nasi pracownicy przygotowują ciało zmarłego do pogrzebu oraz ubierają je. Możecie Państwo również liczyć na wsparcie naszych pracowników podczas wyboru trumny lub urny. Wyroby te można zamówić z naszego katalogu. Dom Pogrzebowy Wróbel przeprowadza pochówki we wszelkich możliwych obrządkach wyznaniowych oraz świeckich. Wszystkie usługi świadczone przez nasz Zakład Pogrzebowy odbywają się z zachowaniem najwyższych norm etycznych i moralnych.

Organizacja ceremonii pogrzebowej

Ceremonie pogrzebowe organizowane przez nasz Dom Pogrzebowy Wróbel dostosowane są do aktualnych zaleceń pandemicznych. W czasach, gdy często ogłaszane są nowe regulacje dotyczące wszelkich uroczystości, jesteśmy na bieżąco z wszystkimi zarządzeniami w tym zakresie, abyście mogli Państwo mieć pewność, że cała ceremonia zostanie przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej oprawy muzycznej i florystycznej. Zajmiemy się organizacją wszelkich działań w zakresie samego pochówku, abyście mogli Państwo z należytym szacunkiem pożegnać zmarłą osobę.

Pogrzeb Ząbkowice Śląskie - Usługi Pogrzebowe Ząbkowice Śląskie

Natychmiastowa pomoc

Godziny otwarcia

Pon-Pią: 8:00 – 18:00

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!