Usługi pogrzebowe Ząbkowice Śląskie
57-200 Ząbkowice Śląskie
Rynek 25
Pogotowie pogrzebowe 24/7
Close
Rynek 25 57-200 Ząbkowice Śląskie
602 185 982 kontakt@pogrzebyzabkowice.pl

Zakład Usług Pogrzebowych Ząbkowice Śląskie, oferuje całodobowy transport zwłok z zachowaniem standardów etycznych oraz poszanowaniem prawa. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów zaopatrzonych w klimatyzację o rozszerzonym spektrum. Spełniają one wszystkie wymagania Sanepidu. Posiadamy profesjonalne karawany marki Mercedes oraz Citroen, aby transport zwłok wykonywany był z należnym im szacunkiem.

Transport zwłok zza granicy

Dom Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie, dzięki profesjonalizmowi swoich pracowników, jest w stanie w krótkim czasie dopełnić niezbędnych formalności związanych z transportem zmarłych z zagranicy. Pomocna jest w tym również nasza dogłębna znajomość złożonych przepisów poszczególnych krajów świata. Od momentu otrzymania zgłoszenia telefonicznego i złożenia pełnomocnictwa, podejmujemy wszelkie niezbędne działania, które mają na celu sprowadzenie ciała osoby zmarłej do Polski. W tym zakresie posiadamy wszelkie wymagane prawem, zarówno międzynarodowym, jak i lokalnym, koncesje oraz licencję przewozowe.

Przewóz zwłok w przystępnych cenach

Zakład Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie oferuje usługi przewozowe w możliwie najniższych cenach. Nasz Dom Pogrzebowy dysponuje nowymi i ekonomicznymi autami, dzięki czemu jesteśmy w stanie obniżyć koszt samego transportu. Wszelkie czynności wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dokładamy wszelkich starań aby sprowadzenie ciała osoby zmarłej do kraju odbyło się możliwie szybko i sprawnie. Zajmujemy się procesem uzyskiwania wszelkich pozwoleń przewozowych, zarówno po stronie polskiej, czyli z Sanepidu, Starostwa, czy Urzędu Miasta oraz po stronie kraju, z którego wyprowadzone zostanie ciało osoby zmarłej.