Usługi pogrzebowe Ząbkowice Śląskie
57-200 Ząbkowice Śląskie
Rynek 25
Pogotowie pogrzebowe 24/7
Close
Rynek 25 57-200 Ząbkowice Śląskie
602 185 982 kontakt@pogrzebyzabkowice.pl
Dom pogrzebowy w Ząbkowicach Śląskich

Dom Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie

Dom Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie Tomasz Wróbel i Syn zatrudnia grupę doświadczonych osób, która stara się wspierać Państwa w ciężkich chwilach po stracie bliskiej osoby. Mając świadomość, jak trudny jest to czas dla Państwa i jak ciężko skupić się w takiej sytuacji na formalnościach, pragniemy maksymalnie odciążyć we wszystkim naszych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędem Stanu Cywilnego, dzięki czemu sprawnie zajmujemy się wszelkimi formalnościami pogrzebowymi, związanymi zarówno z pochówkiem, jaki wszelkimi zawiłościami proceduralnymi.

Ceremonia pochówku

Dom Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie organizuje ceremonie pogrzebowe, zarówno w formie tradycyjnego pochówku, jak i kremacje. Wszelkie usługi prowadzone są w oparciu o pozwolenia Sanepidu oraz z zachowaniem wszelkich norm etycznych i prawnych. Pochówki organizujemy we wszystkich obrządkach wyznaniowych. Istnieje również możliwość organizacji pogrzebu świeckiego. W razie potrzeby zajmujemy się również transportem zwłok z zagranicy.

Szeroki zakres usług

Wieloletnie doświadczenie, jakie posiada Dom Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie, pozwala nam sukcesywnie zwiększać zakres świadczonych usług. Posiadamy własną kaplicę oraz chłodnię. Podczas uroczystości pogrzebowych organizujemy oprawę muzyczną oraz florystyczną. Świadczymy również usługi w zakresie kamieniarstwa, które obejmują wszelkie czynności związane z pracami cmentarnymi, w tym budowę i remont nagrobków oraz pomników granitowych.

Dom pogrzebowy Ząbkowice Śląskie - Pochówek Ząbkowice Śląskie

Natychmiastowa pomoc

Godziny otwarcia

Pon-Pią: 8:00 – 18:00

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!