Usługi pogrzebowe Ząbkowice Śląskie
57-200 Ząbkowice Śląskie
Rynek 25
Pogotowie pogrzebowe 24/7
Close
Rynek 25 57-200 Ząbkowice Śląskie
602 185 982 kontakt@pogrzebyzabkowice.pl

Zakład Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie, to firma której pracownicy posiadają popartą wieloletnim doświadczeniem wiedzę w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych. Nasze pogotowie pogrzebowe czynne jest 24 godziny na dobę, dlatego od momentu otrzymania pierwszego telefonu, staramy się pomagać bliskim osoby zmarłej w załatwianiu wszelkich formalności związanych z pochówkiem. Jeżeli posiadają Państwo akt zgonu, zajmjmiemy się transportem zwłok nie tylko na terenie Polski, ale również z zagranicy.

Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Zakład Pogrzebowy Ząbkowice Śląskie zatrudnia zespół profesjonalistów którzy z należytym szacunkiem zajmą się formalnościami związanymi z organizacją pochówku. Posiadają oni doświadczenie we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Stanu Cywilnego oraz wszelkimi instytucjami, zaangażowanymi w procedurę organizacji pochówku. To niezwykle ważne, ponieważ w tych trudnych chwilach rodzina i bliscy osoby zmarłej, często nie mają głowy do tego, by sprawnie przejść przez wszystkie formalne zawiłości.

Organizacja ceremonii pogrzebowej

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z organizacją samej ceremonii pogrzebowej. Obejmuje ona między innymi oprawę muzyczną oraz florystyczną. Zakład pogrzebowy Ząbkowice Śląskie dysponuje również własną kaplicą, w której istnieje możliwość zorganizowania ceremonii pogrzebowej w dowolnym obrządku wyznaniowym, jak i w formie pogrzebu świeckiego, z obecnością Mistrza Ceremonii. Zajmujemy się także budową grobów murowanych, nagrobków oraz pomników granitowych. Wszelkie prace na cmentarzu są wykonywane z poszanowaniem należytym dla tego miejsca.